בטוח וטרי

בבעלות החקלאי

מביאים לכם את מוצרי החלב הטובים ביותר

לא משנה איזה מוצר של Arla אתם הכי אוהבים, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא מגיע מחברת מוצרי חלב הנמצאת בבעלות החקלאי. 9 מתוך 10 ליטרים של חלב Arla מגיעים מחקלאים המחזיקים בבעלות על Arla והוא מנוהל בקפידה על ידי צוות ייעודי ב-Arla הלהוט להבאת האיכות הטבעית של החלב אליכם ואל המשפחה שלכם.

אנחנו מפקחים על כל שלב

משום שאנחנו נמצאים בבעלות אותם החקלאים אשר מפיקים את החלב שלנו, אנחנו יודעים את כל מה שאנחנו צריכים לדעת - בכל שלב בדרך. זו הסיבה לכך שאנחנו יכולים להיות בטוחים כי מוצרי החלב של Arla מבוססים על חלב פרה באיכות הגבוהה ביותר.

חקלאות בת-קיימא - יד ביד עם הטבע

רוב התזונה בה משתמשים החקלאים של Arla מיוצרת על ידי החקלאים עצמם. פעולה זו דורשת פחות הובלה והיא מפחיתה את כמות התזונה המיובאת מצד שלישי. כתוצאה מכך, דריסת הרגל הפחמנית שלנו פוחתת. כאשר החקלאים שלנו מייצרים את התזונה של הפרות שלהם בעצמם, הם יודעים יותר ויכולים לשלוט יותר באיכות של התוצר על מנת להבטיח ייצור חלב בר קיימא, עקבי ובאיכות גבוהה.

החקלאים

אנחנו מאמינים במוצרי חלב בטוחים, טבעיים ובריאים

בתור חברה הנמצאת בבעלות החקלאים, אנחנו מחויבים לסטנדרטים גבוהים של רווחת בעלי החיים, איכות מוצר ובטיחות מזון. תכנית בקרת האיכות שלנו נקראת Arlagården®. היא נותנת לנו נקודת מבט לטווח הרחוק עבור הנהלת החווה והיא הדרך שלנו להבטיח את איכות המוצרים מהם אתם נהנים.

עובדים יחד
ההיסטוריה שלנו

המורשת שלנו מתחילה בשנות ה-80 של המאה ה-19

הפילוסופיה שלנו של ייצור מוצרי חלב טבעיים, בריאים ובאיכות גבוהה החלה בשנות ה-90 של המאה ה-19 אז בעלי המחלבות בדנמרק ושבדיה איחדו כוחות עם יעד משותף אחד: לייצר ולספק את מוצרי החלב הטובים ביותר. משום שאנחנו בבעלות החקלאים, כל הרווחים שלנו חוזרים לחקלאים הבעלים שלנו. משמעות הדבר היא שכאשר אנשים קונים את המוצרים שלנו הכסף מתחלק שווה בשווה בין כל ליטר חלב שהבעלים שלנו מספקים. זה גם החלק המרכזי של הפילוסופיה התאגידית שלנו.

נקודות ציון בהיסטוריה שלנו

מיקור אחראי ובר-קיימא

הגישה שלנו לייצור חלב בר-קיימא מבוססת על כך שאנחנו מספקים מזון בריא, טבעי ובטוח לאוכלוסיה הצומחת של העולם בדרך בת-קיימא. ואנחנו המובילים בענף שלנו. אחת הדוגמאות היא התמיכה שלנו בייצור אחראי של הסויה בה משתמשים החקלאים שלנו בתור מזון לבעלי החיים.

החקלאים