בטוח וטרי

דואגים לחלב בכל שלב

כחברה למוצרי חלב הנמצאת בבעלות החקלאים, אנחנו מפקחים על המסע מהפרות שלנו אליכם, תוך הבטחה של בטיחות, איכות וטריות של החלב שלנו

בבעלות החקלאי

אנחנו מפקחים על כל שלב בדרך

משום שאנחנו נמצאים בבעלות החקלאים המייצרים את רוב החלב שלנו, יש לנו שליטה מלאה על המסע של החלב מהפרות שלנו אליכם. כל שלב בדרך מתועד וניתן למעקב. כך אנחנו מבטיחים כי תמיד תקבלו את החלב הטוב, הטהור והטעים ביותר

פרה

בהתאם לתקנים האירופיים, לכל פרה מספר אינדיבידואלי, המוצג גם על תג האוזן שלה. כך החקלאים שלנו יכולים לנטר את ייצור החלב של הפרה ולעקוב אחרי המצב שלה, הטיפול הרפואי שהיא מקבלת ואיכות החלב שלה.

חליבה

אנחנו בודקים את כל החלב שלנו בכל חליבה. כל יום אנחנו בודקים כי הפרות שלנו בריאות כחלק מהנהלים של Arlagården® - תכנית הבריאות במזון שלנו. מיד לאחר החליבה, החלב מקורר על מנת לשמור על הטריות שלו, עד לאיסוף  על ידי מכלית החלב.

חווה

כל חווה שלנו רשומה ואנחנו יודעים מהי איכות וכמות החלב שסופקו מכל חווה. הנהלים של Arlagården® מאפשרים לנו לפקח על האיכות בחווה שלנו באמצעות מעקב שגרתי של מבקרים חיצוניים. Arla מספקת שירות ייעוץ לחקלאים ומבקרת בחווה כדי לעקוב אחרי בעיות שעשויות להתעורר במהלך הביקורת.

הורידו את תוכנית Arlagården® בקובץ pdf

הובלה

אנו מובילים את החלב מהחווה למחלבה באמצעות מכליות חלב. המכליות הן בבעלותנו, ואלו שלא - מנוהלות על ידי חברות קבלן צד-שלישי. הנהגים שלנו מקבלים הכשרה בנושאי איכות חלב והיגיינה והם בודקים את טמפרטורת החלב, המראה והריח בחווה לפני העברת החלב למכלית.

מחלבה

אנחנו הופכים את החלב למוצרי חלב במחלבות שלנו. אנחנו בודקים את החלב כשהוא מגיע למחלבה ולפני שהוא מעובד. האיכות של מוצרי החלב הסופיים שלנו נבדקת גם היא לפני שהיא נשלחת לנקודות המכירה. רוב המחלבות של Arla מוסמכות לתקן בטיחות מזון ISO 22000. המחלבות שעדיין לא קיבלו הסכמכה זו עומדות בתקנים של המדינה המקומית בנוגע לבטיחות במזון. אנחנו מפעילים תוכנית הכשרה מקיפה ומשתמשים בכל הטכנולוגיות המעודכנות ביותר.

אריזה

האריזה שלנו מהונדסת לשמירה על האיכות הגבוהה  של מוצרי החלב שלנו. אנחנו גם מחויבים לשימוש באריזה עם השפעה סביבתית קטנה ככל הניתן.

אריזה ניתנת למיחזור