בטוח וטרי

פרות שמחות הן פרות בריאות

פרה שמחה מייצרת יותר חלב ובאיכות טובה יותר. פרות שמחות = פרות בריאות = חלב טוב יותר

בבעלות החקלאי

רווחת בעלי החיים היא חלק מההבטחה שלנו

עבור יצרני החלב של Arla, רווחת בעלי החיים וחקלאות בת-קיימא משתלבות זו בזו. יש לנו תוכנית לבקרת איכות, Arlagården®, המוודאת כי אנחנו שומרים על הפרות החולבות שלנו כשהן בריאות, בתנאים נוחים ומקבלות תזונה ראויה בכל עת. זה טוב לפרות וטוב לנו החקלאים - משום שפרות בריאות הן פרות שמחות - ופרות שמחות מייצרות יותר חלב, וחלב באיכות גבוהה יותר.

דואגים לפרות שלנו

החקלאים של Arla דואגים לפרות החולבות שלהם על פי נהלים שגרתיים של איכות ורווחה על מנת לשמור עליהן בריאות ושמחות. כל פרה מקבלת טיפול בתור אינדיבידואל. משמעות הדבר היא שהמזון של הפרה ניתן להתאמה על מנת למלא את הצרכים שלה, וכי לכל פרה יש תיק משלה עם מידע אינדיבידואלי.

הפרות שלנו במצב טוב

על ידי שמירה על הפרות שלנו כשהן נקיות, יבשות ומטופחות, אנחנו עושים את המיטב לתת להן חיים טובים בחווה.

חלב טוב דורש תזונה טובה

משום שאנחנו רוצים לספק את החלב הטעים והבריא ביותר, החקלאים שלנו נותנים לפרות שלהם את המים והמזון הטובים ביותר - טריים, טהורים ובכמויות הנדרשות בכדי לתת לפרות את התזונה הטובה ביותר ככל הניתן בכל יום. רוב המזון שלנו מיוצר ונקצר בחווה עצמה.

הפרות שלנו מטופלות בכל יום

אנחנו דואגים לפרות ולאורוות שלנו בכל יום - מדובר בחלק מהנהלים השגרתיים שלנו להשגת איכות ורווחה לבעלי החיים, שנועדו לשמור על הפרות שלנו כשהן בריאות ושמחות.

פרות חולבות במרעה

חלק מהפרות שלנו מוחזקות באסמים וחלק רועות השטחי המרעה במהלך הקיץ. עונת המרעה מתרחשת לרוב בין אפריל לנובמבר. ישנם גורמים רבים המשפיעים על הרעיה של הפרה, לרבות המיקום של שדות המרעה וסוג האדמה סביב החווה. על השדות להיות קרובים לאזור החליבה ועל האדמה להיות מוצקה מספיק על מנת שהפרות ידרכו עליה.

פרות חולבות בחלל סגור

רבות מהפרות החולבות של Arla חיות באסמים ללא תאים. הן חופשיות לנוע בין תחנת ההזנה, המים, אזור החליבה והמצע שלהן. בדומה לפרות הרועות בשדה, פרות באסם נחות בין 10 ל-14 שעות ביום ולועסות את המזון שלהן. תוכנית בקרת איכות החווה של Arla, הנקראת Arlagården®, כוללת דרישות מפורטות אותן החקלאים חייבים למלא על מנת להבטיח את רווחת בעלי החיים שלהם.