בטוח וטרי

בטוח וטרי

אנחנו מחויבים לבטיחות מזון ברמה בינלאומית. Arlagården® היא התוכנית שלנו שמטרתה  להבטיח את כי החלב שלנו יהיה באיכות הגבוהה ביותר.

בבעלות החקלאי

בטיחות במזון וטריות הולכים יד ביד

כולם רוצים שהמזון שלהם יהיה טהור ונקי. החקלאים שלנו מרגישים אותו דבר. אנחנו מפקחים באופן מתמיד אחרי האיכות של החלב שלנו, וטועמים את החלב כמה פעמים במהלך המסע שלו אליכם. התוצאות של בדיקות אלו מתועדות כדי להבטיח איכות עקבית ומוצרים בטוחים ונקיים.

טרי ככל האפשר

החקלאים שלנו חולבים את הפרות שלהם בכל יום. מייד לאחד החליבה החלב מצונן לטמפרטורת אחסנה בחווה. לאחר מכן אנחנו אוספים את החלב מהחוות שלנו בתדירות של כל יום או יומיים, כך שהחלב מגיע למחלבה כאשר הוא עדיין קריר וטרי.

בטיחות באוכל

תוכנית בטיחות במזון ברמה בינלאומית

החקלאים של Arla משתתפים בתוכנית איכות ייחודית, Arlagården®, הקובעת סטנדרטים גבוהים לתהליך ייצור החלב שלנו. הגדרות אלו כוללות בדיקה יומית של הפרות כדי לוודא שהן בריאות ובמצב טוב. Arlagården® היא תכנית ייחודית בענף שלנו משום שאנחנו עובדים בצמוד עם החקלאים שלנו ומציעים להם שירותי ייעוץ שעוזרים להם להגיע להפקה של חלב באיכות גבוהה. המחיר שהחקלאים שלנו מקבלים עבור החלב שלהם תלוי באיכות שלו ואנחנו משתמשים בביקורות חיצוניות כדי לוודא כי החקלאים עומדים בסטנדרטים הגבוהים שנקבעו ב-Arlagården®. צעדים אלו נותנים לכם את הביטחון בכך שהמוצרים של Arla הם תמיד באיכות ורמת בטיחות  גבוהה.

ללא אנטיביוטיקה והורמונים

בהתאם לתקנים האירופיים, החקלאים של Arla לא נותנים הורמונים לפרות שלהם שמטרתם להגדיל את כמות החלב שהן מייצרות. הפרות עושות עבודה מצוינת בעצמן, וכאשר הן מקבלות תזונה טובה ומטופלות היטב, כל פרה תפיק  25-30 ליטרים של חלב מזין באיכות גבוהה בכל יום. אם פרה נעשית חולה, לעתים יש לטפל בה עם אנטיביוטיקה. כאשר פעולה זו מתרחשת, החלב של הפרה מופרד ולא נכלל בחלב שמועבר למחלבה. הוטרינר מחליט מתי הטיפול נגמר. אנחנו מתעדים תמיד את כמות האנטיביוטיקה שניתנה ולאיזו פרה. 

יכולת לעקוב אחרי החלב עד לחווה

ניתן לבצע מעקב מלא אחרי מקור החלב שלנו. אנחנו יודעים מהו החלב של החקלאי שנשלח למחלבה ובאיזה מיכל, ואנחנו יודעים אילו פרות היו בחווה. כל פרה עונדת תג על האוזן שלה והמיקום שלה מתועד.

דאגה לחלב בכל שלב - עוד על יכולת המעקב