מדיניות פרטיות

Arla Foods יודעת שאתם עשויים לחשוש באשר לאופן בו מידע עליכם בא לידי שימוש ומשותף והיא נזהרת על מנת להבטיח כי מידע שכזה המגיע לידינו מקבל את הטיפול הראוי.

מדיניות הפרטיות קובעת את הצעדים בהם עלינו לנקוט על מנת להבטיח כי כל מידע שסופק לנו נשמר באופן בטוח וסודי וכי הוא בא לידי שימוש אך ורק למטרות עבורן סופק.

פרטים אישיים

הפרטים האישיים היחידים שנבקש הם הפרטים האישיים שתספקו לנו כשאתם נרשמים לאתר שלנו או כשאתם מתקשרים איתנו דרך האתר שלנו. בכל עת, על פי בקשתכם, נספק העתק של כל הפרטים האישיים שאנחנו מחזיקים לגביכם.

אתר האינטרנט שלנו לא מחזיק או אוסף פרטים אישיים באופן אוטומטי, אלא רק מתעד את כתובת ה-IP של המשתמש המזוהה באופן אוטומטי על ידי שרת הרשת המספק בתגובה את עמודי האתר למחשב שלכם. אם אתם מחוברים לאינטרנט תהיה לכם כתובת IP שתהיה דומה במבנה שלה למספר זה: 197.188.58.9.

אתר האינטרנט משתמש בעוגיות (cookies) לאיסוף פרטים טכניים למטרות סטטיסטיות בעלות אופי לא-אישי, מהם לא ניתן לזהות אתכם ואשר נדרש לניהול המערכת. עוגיה היא הודעה הניתנת לדפדפן אינטרנט על ידי שרת רשת. משתמשים בה, לדוגמה, לזיהוי המחשב של המשתמש על מנת לתעד תבניות ביקור באתר.

המטרות אשר עבורן ניתן להשתמש בפרטים אישיים

כל מידע אישי שאתם מספקים לנו ינוצל אך ורק למטרות הבאות:

  • לאספקת מיד, מוצרים או שירותים עבורכם כפי שהתבקש על ידכם.
  • ליידע אתכם על מוצרים ושירותים מ-Arla Foods או קבוצת Arla Foods בהם אתם עשויים להתעניין או מטרות שיווקיות אחרות.
  • לסקירה פנימית. לשיפור החיבור של אתר האינטרנט.
  • להתאמת התוכן ו\או המבנה של האתר לכל משתמש אינדיבידואלי.
  • ליידוע המשתמשים על עדכונים של אתר האינטרנט.
  • להרכבה וגילוי של נתונים סטטיסטיים על המשתמשים שלנו וההעדפות שלהם.

עם זאת, נתונים סטטיסטיים אלו יהיה אנונימיים ולא יהיו מזוהים עם משתמשים אינדיבידואליים.

גילוי

לא נעביר אף מידע אישי שלכם לצד שלישי כלשהו, מלבד חברות בקבוצת Arla Foods, ללא הסכמתכם, אשר צפויה להינתן על פי הנסיבות המוגדרות להלן אלא אם ציינתם אחרת.

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

במקרה בו נחליט לשנות את מדינות הפרטיות שלנו, נפרסם את השינויים כאן. עם זאת, אם נבצע שינויים מהותיים באופן בו אנחנו משתמשים במידע האישי, נבקש את הסכמתכם לפני ביצוע הפעולה.